background img
Дек 17, 2017
1618 Views
Коментарите се исклучени на Бела салата

Бела салата

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=zzoCCjlAaWY” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

300 гр Тестенини
150 гр Шунка
3 варени Јајца
100 гр Маринирани печурки
200 гр Тврдо сирење
350 гр Павлака
150 гр Мајонез

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Салата
Mr. Jackson
@mrjackson