background img
Дек 2, 2017
4689 Views
Коментарите се исклучени на Брза посна торта

Брза посна торта

Објавено од

https://www.youtube.com/watch?v=dQdl2H8kLco

Состојки:

 600 мл сок од портокал
3 супени лажици шеќер
80 грама пудинг од ванила
100 грама какао крем чоколада
200 грама посен маргарин
200 грама посни желе бомбони
200 грама ореви
500 грама посни бисквити
Категорија:
Десерти