background img
Фев 18, 2018
4782 Views
Коментарите се исклучени на Вкусен омлет без пржење

Вкусен омлет без пржење

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

– 3 јајца
– 80 гр шунка
– 1 кромид
– 80 г зелена пиперка
– 80 г црвен пиперка
– 80 г млечен кашкавал
– 1 лажица магдонос
– Сол и бибер ( по желба)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Доручек
Mr. Jackson
@mrjackson