background img
Јан 16, 2018
3870 Views
Коментарите се исклучени на Пита од лепчиња со виршли и јајца

Пита од лепчиња со виршли и јајца

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=9sfOKZPaj4k” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

8 Парчиња леб тост
100 мл Млеко
2 Јајца
3 големи парчиња Сирење
100 гр Свеж спанаќ
2 Виршли
5 Варени јајца од препелица
80 гр Рендана моцарела

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Пита
Mr. Jackson
@mrjackson