background img
Дек 9, 2017
1188 Views
Коментарите се исклучени на Топло чоколадно смути

Топло чоколадно смути

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=dP2oq5kOr1k”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

15 гр Темно чоколадо
100 мл Млеко
100 мл Слатка павлака
20 гр Овесни снегулки
1 Мала банана
10 гр Бадеми
5 гр Семки од чиа

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Пијалоци
Mr. Jackson
@mrjackson