Закуска

Вкусна закуска – брза и крцкава пита

Состојки:

тенки кори
200 гр топено сирење
колбас 250 гр
2 домати
1 главица лук
1 китка копар
2 јајца
1,5 лажиче брашно
растително масло

СЛИЧНИ РЕЦЕПТИ

Палачинки со пилешко и спанаќ

мојакујна

Ќофтиња со сос од домати

mojakujna

Закуска на брз и едноставен начин

mojakujna