background img
Дек 3, 2017
1161 Views
Коментарите се исклучени на Закуска на брз и едноставен начин

Закуска на брз и едноставен начин

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=wJG1pmaaedc”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

200 гр виршли
200 гр тврдо сирење
брашно
2 лажици павлака
2 јајца
трошки леб

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Tags:
Article Categories:
Закуска
Mr. Jackson
@mrjackson