background img

Почетна


НАЈНОВИ

Скуши во доматен сос во рерна

Чорба од говедско месо со фстаци

Брза посна тортаЗАКУСКА

Ролни од лиснато тесто со шунка, пиперка и кашкавал

Палачинки од зелка во рерна

Пржени компири на поинаков начин


САЛАТИ

Руска Салата

Салата од зелка и моркови на корејски начин


ПИТА

Пита со зелка и печурки

Пита од компири со сланина и кашкавал

Пита од тиквички со месо

Пита од компири со шунка и кашкавал


Mr. Jackson
@mrjackson