background img
Ное 18, 2017
1339 Views
Коментарите се исклучени на Ролни од лиснато тесто со шунка, пиперка и кашкавал

Ролни од лиснато тесто со шунка, пиперка и кашкавал

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

4 Свежи пиперки
По желба Кашкавал
6-8 парчиња Шунка,Сланина или Врат
Лиснато тесто-готово[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Закуска
Mr. Jackson
@mrjackson