background img
Јан 27, 2018
4428 Views
Коментарите се исклучени на Солени ролнички

Солени ролнички

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=gC3QdZbYkcI” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

500 гр Тесто
Базилико сос со босилек
Шунка
Кашкавал на парчиња
1 Јајце
50 гр Рендано сирење
Сув магдонос

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Закуска
Mr. Jackson
@mrjackson