background img
Дек 8, 2017
964 Views
Коментарите се исклучени на Ќофтиња од компири

Ќофтиња од компири

Written by

[vc_row][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Состојки:

2 Компири ( поголеми)
50 гр. Пченка од конзерва
Сол
Црн Бибер
Праз
Магданос
Пченкарно Брачно ( 3 Супени лажици )
Трошки леб ( 3 Супени лажици )
1 Јајце

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Article Categories:
Закуска
Mr. Jackson
@mrjackson