Tag : пилешко

Пилешко

Пилешки гради обвиткани со сланина

mojakujna
Состојки: 60 гр топено сирење 80 гр сецкани сушени домати 80 гр црни маслинки 1 супена лажица сецкан магдонос 4 пилешки гради 16 парчиња моцарела...